Кошик
160 відгуків
ТОВ "ЛАЗОРЬ" - комплексне постачання лабораторного обладнання
+380 (50) 394-18-03
+380 (93) 074-78-11
впередназад
Аналізатор якості зерна GrainSense ( ГрейнСенс, портативний експрес-аналізатор)., фото 2Аналізатор якості зерна GrainSense ( ГрейнСенс, портативний експрес-аналізатор)., фото 3Аналізатор якості зерна GrainSense ( ГрейнСенс, портативний експрес-аналізатор)., фото 4Аналізатор якості зерна GrainSense ( ГрейнСенс, портативний експрес-аналізатор)., фото 5Аналізатор якості зерна GrainSense ( ГрейнСенс, портативний експрес-аналізатор)., фото 6Аналізатор якості зерна GrainSense ( ГрейнСенс, портативний експрес-аналізатор)., фото 7Аналізатор якості зерна GrainSense ( ГрейнСенс, портативний експрес-аналізатор)., фото 8Аналізатор якості зерна GrainSense ( ГрейнСенс, портативний експрес-аналізатор)., фото 9

Аналізатор якості зерна GrainSense ( ГрейнСенс, портативний експрес-аналізатор).

від 238 300 ₴

  • Готово до відправки
Аналізатор якості зерна GrainSense ( ГрейнСенс, портативний експрес-аналізатор).
від 238 300 ₴
Готово до відправкиАналізатор якості зерна GrainSense ( ГрейнСенс, портативний експрес-аналізатор).
+380 (50) 394-18-03
  • +380 (93) 074-78-11
+380 (50) 394-18-03
  • +380 (93) 074-78-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Перший у світі портативний і зручний експрес-аналізатор якості зерна, що працює з точністю лабораторного. 

Продукти: Пшениця, Ячмінь, Рапс, Соя, Кукурудза.

Показники якості: Волога, Білок, Клейковина, Олія, Вуглеводи (карбібридти).

Синхронізується зі смартфоном, витримує дані в хмарне сховище зі зручним доступом.

1 рік гарантія

GrainSense — це портативний інфрачервоний аналізатор, який використовується для вимірювання якісних показників: білок, волога, клейковина, мастильність і карбібридти (вуглеводи), у злакових і олійних культури.

Швидке та точне вимірювання показників якості зерна необхідне не тільки в зерновій лабораторії, а й фермерам, і зерно трейдерам для прийняття найважливіших рішень. Визначення якісних показників продукту перед початком прибирання, під час підробляння, сегрегації, зберігання зерна, годування худоби, а також проведення торгових операцій із зерном, є ключовим чинником у гарантованому отриманні високої прибутку та впевненому майбутньому.

Завдяки використанню новітніх технологій власного розроблення, компанії GrainSense, розташованої у Фінляндії, вдалося створити дійсно зручний, точний і доступний інфрачервоний експрес-аналізатор.

 Переваги використання GrainSens

·                     Керуйте своїм зерном на основі даних — продавайте зерно за реальною вартістю, купуйте зерно потрібної якості, решайте самостійно — підробляйте, продавати або використовувати як корм.

·                     Проводьте вимірювання якості зерна коли та де вам зручно — на полі, на складі, на струм, у лабораторії, на млині або поруч із зерносушаркою.

·                     Використання аналізатора GrainSense не вимагає спеціальних знань. Засипте зерно, дотримуючись інструкції на екрані та рахуйте результати вимірювання з екрана. Якщо необхідно — одним натисканням передайте дані на ваш смартфон для збереження результатів вимірювання, часу та дати вимірювання, а також інформації про місце розташування вимірювання.

·                     Дані вимірювань миттєво вирушають в інтернет і доступні для подальшого перегляду та аналізу у вашому акаунті через Мобільний застосунок або на офіційному сайті (облачний сервіс).

·                     Додавайте необхідні нотатки до вимірювань за допомогою мобільного застосунка на смартфоні (iPhone, Android), або через вебсайт. Розраховуйте середнє значення для серії вимірювань і приймайте рішення, оперуючи реальними даними.

·                     Для вимірювання досить 60-80 зерен (≈ 3 г в одній мірній ложці).

·                     Час вимірювання, від вмикання приладу до зображення результатів — менш ніж 1 хвилину.

·                     Офіційний дистриб'ютор і сервісний центр в Україні гарантує відповідність результатів вимірювань.

Вислідкувані культури та показники якості (калібрування GrainSense)

·                     Аналізатори GrainSense постачаються з готовим калібруванням продуктів. Прилад готовий до використання відразу з коробки.

·                     Для самостійної перевірки працездатності та точності результатів вимірювань GrainSense, ми надаємо невелику кількість стандартного зразка за кожною культурою з відомими показниками якості та сертифікатом ISO 17034 УКРАГРОТЕСТ.

·                     Затверджено калібрування для українського ринку: Пшениця, Ячмінь, Рапс, Кукурудза та Соя.

·                     Для вимірювання Сої та Кукурудзики необхідно провести розмел проби за допомогою портативної дискової млинці GrainSense.

·                     Максимальна кількість одночасно встановлених калібрувань у GrainSense — 4 шт. За допомогою смартфона та мобільного застосунка GrainSense ви можете вимкнути або ввімкнути необхідні калібрування. Для доступу до цих функцій буде потрібно Premium account.

 

Пшениця

(цільне зерно)

Ячмінь

(цільне зерно)

Рапс

(цільне зерно)

Соя

(размол)

Кукуруза

(размол)

Ріж

(розроб.)

Овес

(розроб.)

Влага

Білок АСВ

Клейковина сыр.

Х

Х

Х

Х

Х

Х

МаслістьАСВ

Вуглеводи (карбібридти)

·                     Вміст білка — основний показник якості зерна для фермерів, які вирощують зернові культури та в разі оптимізації кормового раціону для худоби. Грає ключову позицію у формуванні класності пшениці, а отже, і її вартості.

·                     Вміст вологи — важливий компонент, від якого залежить не тільки вартість зерна, але й його термін зберігання. Виміряйте вологу в зерні ще швидше та зручніше, ніж з експрес-вологоміром зерна. Зберігайте всі дані на одному пристрої.

·                     Вміст Клейковини — Використовується для розрахунку класності зерна на ряду з іншими показниками. Відіграє велику роль у формуванні партій і вартості зерна пшениці. Клейковина (стандарт відмивання ручним методом ГОСТ 13586.1-68). Відбивається тільки в застосунку GrainSense на вашому смартфоні та вимагає наявність преміумаккаунта.

·                     Вміст олії — ключовий компонент під час вирощування олійних культур і показник якості, що встановлює їхню вартість.

·                     Вуглеводи (карбібридти) — важливий компонент і показник якості, що слугує показником харчової цінності продукту.

                     Пробопідготування

·                     Для виконання аналізу якісних показників рекомендується максимально очищати пробу від сміття та домішок.

·                     Для аналізу якості пшениці, ячменю та ріпаку немає потреби проводити розмел. Використовуйте мірну ложку GrainSense для засипки необхідної кількості цілісного насіння.

·                     Для аналізу Кукурудзи та Сої необхідно провести однорідний розмел продукту за допомогою спеціального портативного дискового млина GrainSense. Використання цього млина гарантує необхідну велику кількість помелу (без втрати вологості) закладеної в калібрування GrainSense.

Комплект: Анализатор зерна GrainSense на пшеницу, ячмень, рапс, сою, кукурузу и мельница Grainsense. Шуруповерт не входит в комплектацию!Комплектація

 

 1. Аналізатор  GrainSense (з батарейками "АА" 6 шт.)

 2.Фірмовий головний убір (кепка).

3. Інструкція з експлуатації українською мовою.                                                                                             4. Набір мірних ложок.

 5. Ганчірка для очищення кювети.

  6. Наплічна сумка для зберігання й перенесення аналізатора.

  7. Застосунок GrainSense для смартфона (Android і iPhone) доступний для завантаження безплатно.

  8.≈ 50 г стандартного зразка з відомими показниками якості УКРАГРОТЕСТ: пшениця, ячмінь, ріпак.

Технічні характеристики

Розмір

портативний, ручний, 270х115 мм

Вага

820 г (без батарейок)

Батарейки

6 х АА Alkaline (рекомендується використовувати батарейки промислового класу)

Час роботи від батарейок

від 50 до 150 вимірювань, залежно від якості батарейок

Принцип вимірювання

Інфрачервона спектроскопія в режимі пропускання світла (NIT)

Необхідний розмір зразка

≈ 3 г, 60-80 зерен, 1 мірна ложка

Час вимірювання

Приблизно 30 секунд, включно з прогріванням приладу та завантаженням зразка

Готові калібрування продуктів

Пшениця, Ячмінь, Рапс, Кукурудза, Соя

Умови експлуатації

от +5 до +45 C
від 20 до 90% RH (без конденсату)

Температура зберігання

от -10 до +60 C

Пило та вологозахист

Розроблений для використання на вулиці. Краплі дощу потрапили на лоток для зразка можуть вплинути на результати вимірювань.

Під'єднання до смартфона

Bluetooth 4.1

Мобільна програма

Android/iOS

Під'єднання до смартфона

Bluetooth

Підтримувані пристрої

Android, iOS

Мова меню

Англійська/Рівська (транслітерація)

Гарантія

1 рік

Країна виробник

Фінляндія

 

Інформація для замовлення
  • Ціна: від 238 300 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner