Кошик
160 відгуків
ТОВ "ЛАЗОРЬ" - комплексне постачання лабораторного обладнання
+380 (50) 394-18-03
+380 (93) 074-78-11

Іономір AI-123

Ціну уточнюйте

Мінімальна сума замовлення на сайті — 149 грн

 • Під замовлення
clockВідправка з 17 липня 2024
Іономір AI-123
Ціну уточнюйте
Під замовленняІономір AI-123
+380 (50) 394-18-03
 • +380 (93) 074-78-11
+380 (50) 394-18-03
 • +380 (93) 074-78-11

Замовлення тільки за телефоном

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Іономер-аналізатор іонів AI-123

Іономер AI-123 призначений для вимірювання активності іонів водню (pH), активності та концентрації інших одновалентних і двовалентних аніонів і катіонів (pX)

Лабораторний іономер призначений для використання в різних галузях. Сумісний з усіма типами іоноселятивних і pH-електродів.
Вимірювальний електрод, одиничний або комбінований, під'єднується до вимірювального перетворювача через роз'єм типу BNC, електрод порівняння має закінчуватися однополюсною вилкою типу Ш-4,0.
Вимірювальний перетворювач розміщений у пластмасовому ударостійкому корпусі. Результати вимірювань зображаються на графічному дисплеї.
Режими роботи

-вимірювання pH/рХ
- вимірювання концентрації
-градуювання
-перегляд результатів вимірювань (історична)
-налаштування
Характерні особливості АI-123

Іономер має 8 незалежних каналів градуювання. Це означає, що до вимірювального перетворювача (ІП), можна під'єднати послідовно до 8 різних електродів і градуювати вимірювальний канал pH (рХ) по двох БР (стандартним зразкам). Можна також, не під'єднуючи інших електродів, градуйувати на восьми інтервалах діапазону вимірювання pH, для вимкнення похибки від нелінійності характеристики pH-електрода за точних вимірювань у широкому діапазоні значень pH або залучити інші комбінації градуйок.
В іонометрі реалізований принцип: «час вимірювання дорівнює часу градуювання». Реалізації цього принципу дає змогу практично прибрати випадкову складову похибку вимірювань. Іономер також може градуватися без прив'язування до часу градуювання.
Настроювання вимірювальних каналів. Кожному каналу можна задати свою назву, час вимірювань, значення температури розчину за ручної температурної компенсації та координату рні ізопотенціальної точки.
-Визначення параметрів іонодективних електродів. У процесі градуювання іономер визначає дійсні значення координати ізопотенціальної точки pH-електрода та крутину електродної характеристики. Параметри градуювання запам'ятовуються в енергонезалежній пам'яті з можливістю перегляду кожним каналом. За значеннями крутини електродної характеристики визначається придатність електрода до роботи.
-Розпізнавання 24 стандартних буферних розчинів pH і pX. Іономер автоматично розпізнає значення pH БР, які відповідають ГОСТ 8.134, вносить поправку у значення pH БР залежно від зміни температури БР.
Автоматична та ручна термокомпенсація. Іономер має ручну й автоматичну компенсацію зміни параметрів вимірювального електрода від температури. Режим ручної термокомпенсації активується, якщо датчик температури не під'єднаний до іонометра.
Два методи вимірювання концентрації. Вимірювання концентрації відбувається двома методами: прямий потенціометрії та відомої добавки. Результат вимірювань може зображуватися як масова частка визначеного іону, мг/кг, або як молярна концентрація, ммоль/л.
Методика розрахунку концентрації, яка використовується в іонометрі, дуже легко поєднується з усіма наявними методиками вимірювання концентрації наведених вище методами.
Іономер працює в режимі реального часу. Обладнаний годинником-календарем.У процесі вимірювань на дисплеї зображаються показання рН/рХ, температури розчину, ЕДС, часу, що залишився до кінця вимірювання, номер каналу.

База даних вимірювань pH/pX. Іономер запам'ятовує результати останніх 412 вимірювань рН/рХ. Водночас база даних може вимикатися й очищатися.
Основні характеристики:

-Діапазон вимірювань pH — від 0,00 до 14,00.
-Діапазон вимірювань РБ — від 0 до 14.
-Діапазон вимірювань ЕДС комірки — від мінус 240,0 до 240,0 мВ.
-Діапазон вимірювань температури розчинів — від 0 до 80,0 °C.
-Діапазон показань масової концентрації — від 0,0 до 9999,9 мг/д
-Границі допустимої абсолютної похибки під час вимірювання pH, в умовах градуювання приладу:

-буферними розчинами 1 розряду — 0,01;

-буферними розчинами 2-го розряду — 0,02.

-Границі допустимої абсолютної похибки під час вимірювання рх-0,02.
-Границі допустимої абсолютної похибки під час вимірювання ЕДС — 0,5 мВ.
-Границі допустимої абсолютної похибки під час вимірювання температури — 0,5 °C.
— Прилад обладнаний джерелом живлення 9 В.-Габаритні розміри 250 х 135 х 45 мм.
— Комплектується відповідними електродами, штативом.
Комплект постачання:

 • ИП
 • електрод порівняння
 • іноселятивний електрод
 • термоперетворювач
 • мережевий адаптер
 • штатив
 • посібник з експлуатації
 • свідчить про поверку

Пропонуємо широкий асортимент продукції для лабораторій:

Інформація для замовлення
 • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner